O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka Beaty Skiby

Działa na rynku usług prawniczych nieprzerwanie od 2006 roku i zajmuje się świadczeniem usług związanych z bieżącym funkcjonowaniem podmiotów gospodarczych, a nadto doradza i prowadzi sprawy klientów indywidualnych z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego.

Dodatkowo, w odpowiedzi na rosnące potrzeby naszych Klientów utworzyliśmy w Kancelarii dział, który specjalizuje się w obsłudze tzw. „frankowiczów” – osób posiadających kredyty hipoteczne we frankach. W ramach tego działu pomagamy Klientom uznać za nieważne zapisy wiążących je umów kredytowych, odzyskać nadpłacone we franku szwajcarskim raty kredytu, przekwalifikować kredyt w CHF na kredyt w PLN, czy też odzyskać nienależnie pobrane przez banki składki na ubezpieczenie tzw. niskiego wkładu własnego.

Dowodem uznania naszych Klientów jest fakt, że zdecydowana ich większość kontaktuje się z nami z polecenia osób, które dotychczas korzystały z usług Kancelarii. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w tym zakresie, dla której najlepszą rekomendacją są wygrane sprawy przeciwko bankom. Dbając o wysoką skuteczność prowadzonych przez nas działań, istotną wagę przywiązujemy do należytego przygotowania sprawy i rzetelnego zebrania dowodów jeszcze przed jej rozpoczęciem, co znacząco zwiększa szanse wygrania sporu.

Współpracujemy z innymi kancelariami z terenu Polski, w ramach której działają doświadczeni prawnicy – adwokaci i radcy prawni, dzięki czemu prowadzenie sprawy, w której właściwym sądem jest sąd położony z dala od centrum życiowego Klienta lub miejsca, w którym znajduje się jego siedziba, jest w pełni możliwe.

Nasza siedziba

Kancelaria Adwokacka Beaty Skiby
ul. Piłsudskiego 11 lok. 9
31-110 Kraków

tel. 12 444 17 02
faks. 12 291 91 41
kom. +48 504 100 580
kancelaria@kabs.pl

NIP 681 128 75 82
godziny otwarcia: pon-pt 9:00-17:00

Istnieje możliwość dostosowania godziny spotkania do indywidualnych potrzeb klienta, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.