Zespół

Beata Skiba-kółko

Beata Skiba

adwokat

Doświadczony prawnik procesowy. Z rynkiem usług prawniczych związana już od trzeciego roku studiów prawniczych (1998). W swojej dotychczasowej pracy zajmowała się głównie obsługą podmiotów gospodarczych z sektora IT oraz świadczyła usługi wsparcia prawnego dla biznesu. W obszarze jej aktualnych specjalizacji znajdują się sprawy przeciwko bankom stosującym niedozwolone klauzule umowne, w tym w umowach o kredyt indeksowany / denominowany do CHF, usługi doradcze dla członków zarządów spółek kapitałowych oraz prowadzenie spraw o rozwód, separację, alimenty i sprawy o podział majątku. Ukończyła aplikację sędziowską w Warszawie (2006). W okresie 2006 – 2008 roku członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Od 2008 roku adwokat w Krakowskiej Izbie Adwokackiej.

Łukasz Załuski-kółko

Łukasz Załuski

aplikant adwokacki

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego (2013). Obecnie aplikant III roku aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie. Z kancelarią Beaty Skiby związany od 2015 roku.

W trakcie praktyki zawodowej zdobył doświadczenie w zakresie prawa karnego, karnoskarbowego, szeroko rozumianego prawa cywilnego, windykacji należności oraz obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.

Kacper Rożek:kółko

Kacper Rożek

praktykant

Student piątego roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz trzeciego roku filologii angielskiej na Wydziale Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Współautor publikacji "Węzłowe problemy prawnej ochrony dziedzictwa kulturowego" pod redakcją naukową dr hab. Piotra Dobosza. Aktywnie bierze udział w ogólnopolskich konferencjach naukowych z dziedziny prawa administracyjnego. Do jego zainteresowań naukowych należą: prawne formy działania organów administracji publicznej, prawo samorządu terytorialnego, zagadnienia postępowania administracyjnego i sądowoadministracyjnego. Zwycięzca konkursu na najlepszego ambasadora firmy doradczej PwC Polska w 2015 r. Wieloletni stypendysta Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego za wysokie wyniki w nauce.

Nasza siedziba

Kancelaria Adwokacka Beaty Skiby
ul. Piłsudskiego 11 lok. 9
31-110 Kraków

tel. 12 444 17 02
faks. 12 291 91 41
kom. +48 504 100 580
kancelaria@kabs.pl

NIP 681 128 75 82
godziny otwarcia: pon-pt 9:00-17:00

Istnieje możliwość dostosowania godziny spotkania do indywidualnych potrzeb klienta, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.