nazwa strony

Kredyty we frankach szwajcarskich

W odpowiedzi na rosnące potrzeby wielu naszych Klientów utworzyliśmy dział w Kancelarii, który specjalizuje się w obsłudze tzw. „frankowiczów” – osób posiadających kredyty hipoteczne we frankach.

W ramach tego działu pomagamy Klientom uznać za nieważne zapisy wiążących je umów kredytowych, odzyskać nadpłacone we franku szwajcarskim raty kredytu, przekwalifikować kredyt w CHF na kredyt w PLN, czy też odzyskać nienależnie pobrane przez banki składki na ubezpieczenie tzw. niskiego wkładu własnego.

Dowodem uznania naszych Klientów jest przede wszystkim fakt, że zdecydowana ich większość kontaktuje się z nami z polecenia osób, które dotychczas korzystały z usług Kancelarii. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w tym zakresie, dla której najlepszą rekomendacją są wygrane sprawy przeciwko bankom.


Zajmujemy się

  • wyliczeniem należności wobec banku w oparciu o przesłane przez Państwa dokumenty
  • złożeniem wniosku o zawezwanie do próby ugodowej w przypadku zbliżającego się terminu przedawnienia roszczeń wynikających z umowy kredytowej
  • skierowaniem do banku przedsądowego wezwania do zapłaty nadpłaconych kwot lub/i wezwanie o przystąpienie do zawarcia aneksu, którego celem jest usunięcie nieważnych klauzul zawartych w umowach kredytowych
  • reprezentacją w ewentualnych negocjacjach ugodowych z bankiem
  • sporządzeniem pozwu i reprezentacją w postępowaniach sądowych
  • egzekucją od banku zasądzonych przez sąd należności
  • unieważnieniem klauzuli tzw. „ubezpieczenia niskiego wkładu”
  • innymi sprawami w zależności od Państwa potrzeb.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
504 100 580
kancelaria@kabs.pl

Nasza siedziba

Kancelaria Adwokacka Beaty Skiby
ul. Piłsudskiego 11 lok. 9
31-110 Kraków

tel. 12 444 17 02
faks. 12 291 91 41
kom. +48 504 100 580
kancelaria@kabs.pl

NIP 681 128 75 82
godziny otwarcia: pon-pt 9:00-17:00

Istnieje możliwość dostosowania godziny spotkania do indywidualnych potrzeb klienta, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.