nazwa strony

Rozwody i podział majątku

Kancelaria Adwokacka Beaty Skiby od początku swojej działalności specjalizuje się w prowadzeniu spraw o rozwód, o separację, o alimenty oraz w sprawach mający za przedmiot podział majątku po ustaniu majątkowej wspólności małżeńskiej. Z naszych usług skorzystało wielu Klientów, którzy do dzisiaj wracają do nas z innymi sprawami oraz polecają usługi Kancelarii innym osobom.

Z naszego doświadczenia wynika, iż udział profesjonalnego pełnomocnika w sprawach rodzinnych ma ogromne znaczenie dla Klientów, gdyż zapewnia nie tylko fachową opiekę w toku całego procesu, ale stwarza bufor dla negatywnych emocji, które bardzo często towarzyszą Klientom w tego typu sprawach. Kancelaria przywiązuje dużą wagę do wyjaśnienia i rozwiązania problemów między stronami jeszcze na etapie postępowania przedprocesowego w trybie negocjacji, co znacząco skraca przebieg postępowania przed sądem.

Kancelaria oferuje kompleksowe prowadzenie sprawy. Po dostarczeniu koniecznych dokumentów i wyjaśnieniu wszystkich kwestii, Klient pozostawia sprawę w rękach doświadczonych prawników Kancelarii.


Zajmujemy się

  • rozwodami
  • separacjami
  • sprawami o alimenty
  • sprawami o podział majątku
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
504 100 580
kancelaria@kabs.pl

Nasza siedziba

Kancelaria Adwokacka Beaty Skiby
ul. Piłsudskiego 11 lok. 9
31-110 Kraków

tel. 12 444 17 02
faks. 12 291 91 41
kom. +48 504 100 580
kancelaria@kabs.pl

NIP 681 128 75 82
godziny otwarcia: pon-pt 9:00-17:00

Istnieje możliwość dostosowania godziny spotkania do indywidualnych potrzeb klienta, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.