nazwa strony

O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka Beaty Skiby

Działa na rynku usług prawniczych nieprzerwanie od 2006 roku i specjalizuje się w obsłudze tzw. „frankowiczów” czyli osób posiadających kredyty hipoteczne we frankach szwajcarskich. Celem pomocy, którą niesiemy Klientom jest doprowadzenie do sytuacji, w której sąd uznaje za bezskuteczne zawarte w umowach kredytowych zapisy dotyczące indeksacji kredytu kursem franka szwajcarskiego, a także unieważnienie umów kredytowych w przypadku kredytów denominowanych. W ramach tego działu, Kancelaria zajmuje się także odzyskiwaniem nadpłaconych przez Klientów rat, przekwalifikowaniem kredytu w CHF na kredyt w PLN, czy też odzyskiwaniem nienależnie pobranych przez banki składek na ubezpieczenie tzw. niskiego wkładu własnego.

Drugim obszarem działania Kancelarii jest prowadzenie spraw rozwodowych oraz szeroko pojętych spraw rodzinnych. W ramach tego działu pomagamy Klientom przejść przez trudny proces rozwodowy oraz dokonać podziału majątku, który zwykle następuje po ustaniu małżeństwa.

Dowodem uznania naszych Klientów jest fakt, że zdecydowana ich większość kontaktuje się z nami z polecenia osób, które dotychczas korzystały z usług Kancelarii. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w tym zakresie, dla której najlepszą rekomendacją są wygrane przez nas sprawy.

Współpracujemy z innymi kancelariami z terenu Polski, w ramach której działają doświadczeni prawnicy – adwokaci i radcy prawni, dzięki czemu prowadzenie sprawy, w której właściwym sądem jest sąd położony z dala od centrum życiowego Klienta, jest w pełni możliwe.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
504 100 580
kancelaria@kabs.pl

Nasza siedziba

Kancelaria Adwokacka Beaty Skiby
ul. Piłsudskiego 11 lok. 9
31-110 Kraków

tel. 12 444 17 02
faks. 12 291 91 41
kom. +48 504 100 580
kancelaria@kabs.pl

NIP 681 128 75 82
godziny otwarcia: pon-pt 9:00-17:00

Istnieje możliwość dostosowania godziny spotkania do indywidualnych potrzeb klienta, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.